Rozpoczęcie roku akademickiego 2023/2024

Szanowni Studenci,

Na tych stronach (w zakładce Dla studentów) znajdziecie informacje na temat organizacji zajęć z Pediatrii dla V roku i Chorób dzieci dla VI roku.

Podobnie, jak w latach poprzednich, dla każdej grupy zakładamy zespół w Teams, w którym publikujemy m.in. bieżące plany zajęć. Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze list studentów V roku, więc nie możemy założyć zespołu (BTW: gorące "pozdrowienia" od pań z Dziekanatu za niedostarczenie dokumentów zakończenia poprzedniego roku studiów). Nie mamy też kontaktów do starostów grup. Jeżeli nie ulegnie to zmianie do 2-10-2023, będziemy musieli znaleźć jakieś inne rozwiązanie.

Proszę sprawdzać komunikaty na tej stronie, ewentualnie kontantować się z sekretariatem Katedry (tel. 052 585 4860).