Dziękujemy i czekamy na Twoją pomoc!

Wielkie podziękowania dla ofiarodawców i wszystkich ludzi wielkiego serca, którzy przekazali 1% podatku dochodowego na Koło Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową przy Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii CM UMK.

Dziękujemy w imieniu Dzieci wszystkim, którzy przekazali część swojego podatku za rok 2015 na rzecz Koła Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Mamy nadzieję, że i w tym roku nie zapomną Państwo o nas. Leczenie choroby nowotworowej jest wprawdzie bezpłatne, ale wiele rodzin nie jest w stanie udźwignąć kosztów leczenia ambulatoryjnego, remontu pokoju chorego dziecka lub wyjazdu na wycieczkę pod okiem personelu medycznego. Nie ustajemy w wysiłkach, by ciężko doświadczonym przez los dzieciom pomóc cieszyć się dzieciństwem. Wy również sprawiacie, że jest to możliwe.

W tym roku także liczymy na Waszą pomoc. Szczegóły znajdziecie tutaj.